Wunda Chair

Proponujemy wysokiej jakości przyrząd treningowy, z którego pomocą można wykonywać szeroką gamę ćwiczeń. Dzięki swoim stosunkowo niewielkim rozmiarom może być używany w treningu indywidualnym, jak i grupowym. Nasz Wunda Chair produkowany jest w Polsce z solidnych i wytrzymałych materiałów, takich jak stal nierdzewna czy wysokogatunkowe drewno. W konstrukcji Wunda Chair można wyróżnić kilka istotnych elementów, którymi są:

  • siedzisko, wykończone przyczepną, naturalną skórą,

  • dwa osobne, ruchome podnóżki ze sprężynami, 

  • wytrzymałe uchwyty boczne.

Wykonując na tym urządzeniu ćwiczenia, możemy rozwijać nie tylko siłę naszych mięśni, ale również ich elastyczność i wytrzymałość. Trening będzie miał także korzystny wpływ na układ równowagi oraz stabilizację całego ciała.

Wymiary: 800 x 600 x 600 mm
Waga: 45 kg

wunda chair

prefer fitness

Wunda Chair POLSKA

Przyrząd treningowy Wunda Chair stanowi doskonałe uzupełnienie wyposażenia każdego studia pilates lub klubu fitness. Do pełnego wykorzystania jego możliwości potrzebne jest jednak odpowiednie przygotowanie treningowe, a w początkowym etapie rekomendowana jest asysta doświadczonego instruktora. Jako wstęp do zaawansowanych ćwiczeń, trenując na Wunda Chair najlepiej zacząć od wzmocnienia wytrzymałości oraz stabilizacji górnej części ciała, szczególnie łopatek i grzbietu. Pomocna będzie również odpowiednia siła mięśni nóg. 

Przyrząd z powodzeniem może być wykorzystywany w treningu profesjonalnych sportowców. Znajduje zastosowanie wśród przedstawicieli takich dyscyplin jak akrobatyka i gimnastyka sportowa, kolarstwo, piłka nożna, boks czy narciarstwo. Może być także skutecznym wsparciem przy korekcji wad postawy lub rehabilitacji stawów.