Wunda Chair Polska

Proponujemy wysokiej jakości przyrząd treningowy, z którego pomocą można wykonywać szeroką gamę ćwiczeń. Dzięki swoim stosunkowo niewielkim rozmiarom może być używany w treningu indywidualnym, jak i grupowym. Nasz Wunda Chair produkowany jest w Polsce z solidnych i wytrzymałych materiałów, takich jak stal nierdzewna czy wysokogatunkowe drewno. W konstrukcji Wunda Chair można wyróżnić kilka istotnych elementów, którymi są:

  • siedzisko, wykończone przyczepną, naturalną skórą,

  • dwa osobne, ruchome podnóżki ze sprężynami, 

  • wytrzymałe uchwyty boczne.

Wykonując na tym urządzeniu ćwiczenia, możemy rozwijać nie tylko siłę naszych mięśni, ale również ich elastyczność i wytrzymałość. Trening będzie miał także korzystny wpływ na układ równowagi oraz stabilizację całego ciała.

Wymiary: 800 x 600 x 600 mm
Waga: 45 kg

Wunda Chair 

Przyrząd treningowy Wunda Chair stanowi doskonałe uzupełnienie wyposażenia każdego studia pilates lub klubu fitness. Do pełnego wykorzystania jego możliwości potrzebne jest jednak odpowiednie przygotowanie treningowe, a w początkowym etapie rekomendowana jest asysta doświadczonego instruktora. Jako wstęp do zaawansowanych ćwiczeń, trenując na Wunda Chair najlepiej zacząć od wzmocnienia wytrzymałości oraz stabilizacji górnej części ciała, szczególnie łopatek i grzbietu. Pomocna będzie również odpowiednia siła mięśni nóg. 

Przyrząd z powodzeniem może być wykorzystywany w treningu profesjonalnych sportowców. Znajduje zastosowanie wśród przedstawicieli takich dyscyplin jak akrobatyka i gimnastyka sportowa, kolarstwo, piłka nożna, boks czy narciarstwo. Może być także skutecznym wsparciem przy korekcji wad postawy lub rehabilitacji stawów.

Informacje o naszej firmie