Informacje o naszej firmie

Sprzęt do pilates

polski producent

Spośród najlepszych metod do ćwiczeń pilates cieszy się wielką popularnością ze względu na to, że jest zestawem ćwiczeń typowo wytrzymałościowych. Pozwala na szybkie wyprofilowanie sylwetki oraz poprawia kondycję poprzez regularne powtórzenia. Joseph Pilates opracował wiele przyrządów i sposobów, które pozwolą na poprawienie ogólnego stanu naszego zdrowia fizycznego. Wśród nich wymieniamy między innymi cadillac, ladder barrel czy spine corrector.

 

Zwłaszcza ten ostatni zasługuje na szczególną uwagę, jest bowiem ważnym elementem ćwiczeń poprawiającym stan pleców oraz prawidłową postawę, wybierany przez osoby, które miały wcześniej problemy z krzywicą. Często używa się go w ćwiczeniach korygujących kręgosłup, który bywa narażony na różnego rodzaju wykrzywienia. Ten bardzo lekki przyrząd, można również wykorzystać do ćwiczeń mających na celu wzmocnienie mięśni barków, ramion oraz pleców.

 

Jeśli chodzi o cadillaca, to narzędzie do metody pilatesu zostało stworzone na bazie łóżka szpitalnego. Można na nim wykonywać przeróżne ćwiczenia zarówno w pozycji leżącej jak i półleżącej. Daje on możliwość wykonania ponad 80 manewrów, przy czym mogę być one zarówno dość proste jak i niezwykle skomplikowane, przypominające istne akrobacje.​

​Ladder barrel natomiast, pozwala na rozciąganie się w różnych pozycjach. Ta metoda pilates angażuje przede wszystkim tułów, pozwalając go wyprofilować zgodnie z życzeniem ćwiczącego. Ułatwia to wykonywanie nawet skomplikowanych ćwiczeń. Ladder barrel to doskonały pomysł dla początkujących. Nie tylko wzmacnia mięśnie, ale również ułatwia ogólną korekcję postawy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Oferowany przez nas sprzęt pilates został wykonany z wielką starannością by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w naszej firmie zasad TQM czyli kompleksowego zarządzania jakością, dzięki któremu używamy do produkcji sprawdzonych materiałów odznaczających się wysoką jakością, a zaangażowanie pracowników w doskonalenie wszystkich działań w przedsiębiorstwie, sprawia że każdy wyrób wykonany została z należytą dokładnością zapewniając mu wysoką jakość. Dołożyliśmy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni z użytkowania oferowanych przez nas wyrobów, ale to również dzięki ich sugestiom i  zaangażowaniu mamy możliwość ciągłego rozwoju i ulepszania naszych wyrobów. 

reformer

reformer z wieżą

cadillac.png

cadlillac

ladder barrel .jpg
spine corrector1.jpg
box.jpg

ladder barrel

baby arch.JPG

baby arch

spine corrector

wunda chair.JPG

wunda chair

box