Sprzęt do Pilates
polski producent

Kilka lat temu, w wyniku rozwoju naszej firmy, wprowadziliśmy na rynek nową markę PREFERFITNESS zawierającą nasze autorskie projekty.

Tak na rynku pojawiła się
możliwość wyboru
polskich urządzeń
do ćwiczeń, nowej marki
ale z wieloletnim
doświadczeniem
produkcyjnym!

Nasza firma nie posiada żadnych zewnętrznych przedstawicieli handlowych ani ambasadorów marki. Oznacza to, że osoby polecające nasz sprzęt, to po prostu zadowoleni klienci, a ich pozytywne opinie, są wyłącznie wyrazem ich zadowolenia z użytkowania naszego sprzętu. Dlatego bardzo je cenimy, wiedząc, że tym samym są one rzetelne dla potencjalnych, nowych odbiorców.

Jeżeli chcesz wyposażyć swoje: studio pilates, szkołę baletową, salę ćwiczeń, studio tańca, czy klinikę rehabilitacyjną w polski sprzęt wysokiej jakości i w dobrej cenie, skorzystaj z naszej oferty.

Ze względu na wszechstronne możliwości wykorzystania naszego sprzętu, ofertę przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta, uwzględniając jego potrzeby i oczekiwania związane z wyposażeniem wymarzonego miejsca pracy. 

Zadowolenie naszych
klientów,
z produkowanego przez
nas sprzętu, obala mity,
że zagraniczne jest
lepsze!

 

Większość naszego zespołu, to osoby towarzyszące nam od wczesnych lat naszej działalności. Oznacza to, że sprzęt, który produkujemy jest tworzony przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą zdobytymi na przestrzeni wielu lat. Wyroby montujemy ręcznie, co sprawia, że każde urządzenie przechodzi dokładną kontrolę jakości i natychmiastową likwidację wszelkich niedoskonałości.

Każdemu, zainteresowanemu kupnem naszego sprzętu, umożliwiamy odwiedziny w naszej firmie, po wcześniejszym umówieniu się. Dzięki życzliwości i współpracy naszych klientów, możliwe jest obejrzenie produkowanych przez nas wyrobów, w niektórych studiach pilates.

Nasi klienci obalają mity, że tylko
zagraniczne jest dobre!

Zdanie tych, którzy codziennie pracują na naszym sprzęcie liczy się dla nas najbardziej. To dzięki sugestiom naszych klientów, czyli najlepszych specjalistów w dziedzinie pilates, nasz sprzęt przeszedł wiele metamorfoz. Dzięki wprowadzonym zmianom jest on jeszcze lepiej dopasowany do oczekiwań trenerów, a wiele nowych rozwiązań na pewno przyczynia się do ułatwienia pracy i uzyskania lepszych efektów podczas ćwiczeń.
 

reformer

ladder barrel .jpg

ladder barrel

baby arch.JPG

baby arch

reformer z wieżą

spine corrector1.jpg

spine corrector

wunda chair.JPG

wunda chair

cadillac.png

cadlillac

box.jpg

box