Informacje o naszej firmie

POLSKI PRODUCENT Z PONAD 20 LETNIM DOŚWIADCZENIEM

Doświadczenie w produkcji sprzętu sportowego zdobyliśmy na przestrzeni 20 lat, produkując dla takich marek jak Escape Fitness czy Reebok.

W naszej działalności produkcyjnej opieramy się na współpracy z rynkiem lokalnym, ponieważ cenimy polskich fachowców i chętnie korzystamy z ich usług.  Ta sama zasada dotyczy używanych przez nas materiałów do produkcji, wszystkie pochodzą z rynku europejskiego,  co ma znaczący wpływ na jakość wytwarzanych produktów. To daje nam również pewność, ze komponenty których używamy zostały wykonane zgodnie z europejskimi standardami w zakresie bezpieczeństwa oraz wpływu na zdrowie i środowisko, a co najważniejsze, że każdy zatrudniony pracownik otrzymał uczciwą zapłatę za wykonaną pracę.

Pomimo bogatego i nowoczesnego parku maszynowego, nasze produkty są montowane ręcznie dzięki czemu przechodzą dokładną kontrolę jakości, aby klient mógł cieszyć się solidnym i niezawodnym sprzętem o wysokiej jakości.

Produkujemy profesjonalny sprzęt do siłowni oraz klubów fitness, oraz wyposażamy studia pilates. Wszystkie produkty są systematycznie modernizowane i udoskonalane, aby zapewnić ćwiczącym maksimum wygody podczas użytkowania. 

W ostatnich latach intensywnie pracowaliśmy nad rozwinięciem linii sprzętu do pilatesu. Bardzo się cieszymy, że nasz sprzęt, do tego typu ćwiczeń, jest chętnie wybierany przez wiele polskich i nie tylko, klubów pilates. Wiele udogodnień w sprzęcie powstało dzięki życzliwym sugestiom naszych klientów, którym serdecznie dziękujemy za wszystkie wskazówki. 

Jeżeli chcecie wspierać polski przemysł, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie w niej zarówno hantle chromowane, stojaki wielofunkcyjne do treningu funkcjonalnego, kilka rodzajów ławeczek i stojaków na asortyment, a to wszystko wyprodukowane w naszym zakładzie w Lęborku.