POLSKI PRODUCENT Z PONAD 20 LETNIM DOŚWIADCZENIEM

Doświadczenie w produkcji sprzętu sportowego zdobyliśmy na przestrzeni 20 lat, produkując dla takich marek jak Escape Fitness czy Reebok.

W naszej działalności produkcyjnej opieramy się na współpracy z rynkiem lokalnym, ponieważ cenimy polskich fachowców i chętnie korzystamy z ich usług.  Ta sama zasada dotyczy używanych przez nas materiałów do produkcji, wszystkie pochodzą z rynku europejskiego,  co ma znaczący wpływ na jakość wytwarzanych produktów. To daje nam również pewność, ze komponenty których używamy zostały wykonane zgodnie z europejskimi standardami w zakresie bezpieczeństwa oraz wpływu na zdrowie i środowisko, a co najważniejsze, że każdy zatrudniony pracownik otrzymał uczciwą zapłatę za wykonaną pracę.

Pomimo bogatego i nowoczesnego parku maszynowego, nasze produkty są montowane ręcznie, dzięki czemu przechodzą dokładną kontrolę jakości, aby klient mógł cieszyć się solidnym i niezawodnym sprzętem o wysokiej jakości.

PILATES POLSKA

W ostatnich latach intensywnie pracowaliśmy nad rozwinięciem linii sprzętu do pilatesu. Bardzo się cieszymy, że nasz sprzęt, do tego typu ćwiczeń, jest chętnie wybierany przez wiele polskich i nie tylko, klubów pilates. Wiele udogodnień w sprzęcie powstało dzięki życzliwym sugestiom naszych klientów, którym serdecznie dziękujemy za wszystkie wskazówki. 

Jako jedyny polski producent sprzętu pilates wyposażamy studia pilates, różnego rodzaju gabinety rehabilitacyjne, oraz szkoły baletowe.

Jeżeli chcecie wspierać polski przemysł, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie w niej reformera, oraz reformera z wieżą, cadillaca, ladder barrel, spine corrector, box, baby arch, oraz wunda chair. 

 

Produkujemy również profesjonalny sprzęt do siłowni oraz klubów fitness. Większość tego typu sprzętu jest przez nas produkowana bezpośrednio na zlecenie hurtowni. Natomiast dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy kilka wyrobów   zasługujących na szczególną uwagę. Należą do nich:

- sprzęt przeznaczony do treningu funkcjonalnego, czyli stojak wielofunkcyjny, występujący w kilku wariantach,

- smith machine ze stojakiem na dyski olimpijskie,  

- hantle,

- różnego rodzaju ławeczki do ćwiczeń.

Informacje o naszej firmie