nino-liverani-CKxD_Qh6ULY-unsplash.jpg
Tancerze baletu

Pilates

Pilates w Polsce zyskuje coraz większą sławę i jest wykorzystywany w różnych gałęziach sportu i rehabilitacji. Warto odczarować myślenie o pilatesie, który głównie kojarzy się jako grupowe ćwiczenia na macie, bo to coś dużo więcej. Świadczy o tym choćby grono naszych klientów, którzy wykorzystują wyprodukowany przez nas sprzęt do pracy z pacjentami, tancerzami, sportowcami, czy po prostu osobami chcącymi zadbać o swoją sylwetkę i kondycję. Profesjonalne zajęcia pilates to często starannie ułożony plan treningu dla konkretnego klienta/pacjenta prowadzony w sposób indywidualny z wykorzystaniem urządzeń takich jak reformer, cadillac, baby arch, wunda chair i inne, stanowiących narzędzia w treningu. 

Dziewczyna robi pompki
jogi Asana

Nasze wyroby z linii pilates

Poniżej przedstawiamy nasze wyroby z linii pilates. Aby zapoznać się szczegółowo z danym produktem kliknij przycisk "więcej", a zostaniesz przekierowany do strony konkretnego produktu.

Reformer Prefer Fitness.jpg

REFORMER

Reformer to drewniana rama w kształcie łóżka z płaską platformą, zwaną wózkiem, która toczy się na kółkach z łożyskami wewnątrz ramy. Ćwiczenia na Reformerze można wykonywać w pozycji leżącej, siedzącej oraz stojącej, co umożliwia wykonanie od 200 do 400 ćwiczeń angażujących różne partie mięśniowe.

Wymiary: 2630 x 800 x 400 mm
Waga: 80 kg

 

wunda chair.JPG

WUNDA CHAIR

Wunda chair to wysokiej jakości przyrząd treningowy, z którego pomocą można wykonywać szeroką gamę ćwiczeń. Dzięki swoim stosunkowo niewielkim rozmiarom może być używany w treningu indywidualnym, jak i grupowym.

Wymiary: 800 x 600 x 600 mm
Waga: 45 kg

 

1.jpg

REFORMER Z WIEŻĄ

Reformer z wieżą jest połączeniem znanego Reformera z Cadillac'iem. Częściowe połączenie tych dwóch maszyn do pilatesu to nowe możliwości i większy wachlarz ćwiczeń oraz doskonałe rozwiązanie jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce.

Wymiary: 2670 x 790 x 700 mm 

 

ladder barrel .jpg

LADDER BARREL

Ladder barrel to uniwersalny przyrząd ułatwiający wykonywanie szerokiego zakresu ćwiczeń pilatesowych. Pozwala na intensywny trening, zwłaszcza mięśni głębokich nóg i kręgosłupa - jest szczególnie pomocny we wzmacnianiu ich siły i elastyczności.

Wymiary: 980 x 1200 x 1000 mm
Waga: 45 kg

Cadillac Prefer Fitness.png

CADILLAC

Cadillac zwany również stołem trapezowym, to urządzenie, które powstało podczas pracy Josepha Pilatesa z obłożnie chorymi żołnierzami. Aby pomóc powrócić im do sprawności fizycznej posłużył się on łóżkiem szpitalnym i jego sprężynami, przymocowanymi do zagłówka i desek stóp, których opór przy ćwiczeniach sprawiał, że mięśnie były w stanie leczyć się szybciej.

Wymiary: 233 x 220 x 77 mm
Waga: 120 kg

spine corrector1.jpg

SPINE CORRECTOR

Spine corrector jest jednym z podstawowych narzędzi do ćwiczeń pilates. Może być wykorzystywany do rozciągania i wzmacniania tułowia. Idealnie nadaje się do wzmacniania mięśni brzucha i nauki stabilizacji tułowia.

Wymiary: 1020 x 800 x 380 mm
Waga: 18 kg

 

box.jpg

BOX

Box to narzędzie używane razem z łóżkiem pilates Reformer, które pozwala na modyfikację ćwiczeń. Siedząc na Box-sie możemy wykonać wszystkie ćwiczenia, które wykonujemy w klęku czy w siadzie płaskim. Jest idealny dla osób, które mają kłopot z kolanami lub gdy ich tylna taśma mięśniowa jest za bardzo przykurczona.

Wymiary: 430 x 740 x 300 mm
Waga: 13 kg

baby arch.JPG

BABY ARCH

Baby arch Idealny do nauki artykulacji kręgosłupa. Jest wymarzonym dodatkiem do studia pilates. To przenośne narzędzie, wspomaga ćwiczenie mięśni pośladków, brzucha czy pleców. 

Wymiary: 660 x 610 x 210 mm
Waga: 10 kg

 

 

wózek 1.jpg

PLATFORMA NA KÓŁKACH

Platforma na kółkach to niewielkie urządzenie, które urozmaici każdy trening i wzbogaci go o dodatkowe ćwiczenia, zarówno lżejsze jak i bardziej wymagające. Platforma posiada solidną konstrukcję, a jednocześnie jest niewielka i zapewnia komfort ćwiczącemu.

Wymiary: 600 x 400 x 100 mm
Waga: 3,2 kg