Sportswear
Image by Bradley Dunn
Image by Eduardo Cano Photo Co.
Fitness rozciągający

Ławki do ćwiczeń

Nasze ławki do ćwiczeń

Ławeczki do ćwiczeń dają możliwość prowadzeniu treningu na różne partie ciała oraz wykonywania szerokiego zakresu ćwiczeń. Trening z wykorzystaniem tych urządzeń pomaga nie tylko wyrzeźbić sylwetkę, ale przede wszystkim wzmacnia mięśnie i przy odpowiednim doborze ćwiczeń, poprawia koordynację ruchową. 

Nasze ławki zostały zaprojektowane głównie z myślą o siłowniach i klubach fitness, gdzie są używane zarówno wile godzin dziennie jak i przez szerokie grono klientów. Dlatego ich konstrukcja jest zbudowana z odpowiednio dobranych profili, dzięki którym wyroby są solidne, wytrzymałe i zapewniają bezpieczeństwo ćwiczącemu. 

Poniżej przedstawiamy nasze ławki do ćwiczeń. Aby zapoznać się szczegółowo z danym produktem kliknij przycisk "więcej", a zostaniesz przekierowany do strony konkretnego produktu.

PF - B 10  Ławka płaska .png
PF_-_B_15__Ławka_wielofunkcyjna.png
PF_-_B_20_Profesjonalna_ławka_siłowa_.pn

PF-B 10 ŁAWKA PŁASKA

Solidna konstrukcja oraz wysoka jakość wykonania, to wszystko czego potrzeba aby zapewnić bezpieczeństwo oraz wygodne użytkowanie.
 

Ławka jest wykonana z profilu płaskoowalnego, który wykonujemy we własnym zakresie.
Oferujemy dwa rodzaje elementów tapicerowanych w dwóch lub czterech częściach, oraz kilka kolorów tapicerki.

Wymiary 1380 x 700 x 440 mm
Waga 25 kg

 

PF - B 25 Ławka skośna.png

PF-B 15 ŁAWKA WIELOFUNKCYJNA

Ławeczka wielofunkcyjna w nowym wydaniu! Ekskluzywny wygląd oraz solidna konstrukcja zagwarantują Państwu satysfakcję w użytkowaniu.

Ławeczka posiada regulację nachylenia co 10 stopni w zakresie od -10 do +90 stopni, przy pomocy łatwego w obsłudze mechanizmu zatrzaskowego, z żółtą gałka odbezpieczająca. 

Wymiary 1530 x 670 x 720 mm
Waga 33 kg

 

 

PF - B 30 Modlitewnik .png

PF-B 20 PROFESJONALNA ŁAWKA SIŁOWA

Stabilna, wytrzymała ławka treningowa w wersji ekskluzywnej! Nadaje się do ćwiczeń z cięższymi hantlami i sztangami. Ławeczka posiada regulację nachylenia co 10 stopni w zakresie od 0 do 90 stopni, przy pomocy łatwego w obsłudze mechanizmu zatrzaskowego, z żółtą gałką odbezpieczającą.

Wymiary 1400 x 720 x 420 mm
Waga 48 kg

 

 

PF - B 35 Thera Krunch.png

PF-B 25 ŁAWKA SKOŚNA

W pełni regulowana ławka skośna. Regulowany kąt nachylenia ławki (8 pozycji) i rozstaw dolnych rolek (wałek PUR Ø 110) pozwala skupić się na różnych partiach mięśniowych oraz zwiększyć poziom trudności wykonywanych ćwiczeń.

Wymiary 1530 x 670 x 720 mm
Waga 36 kg

 

PF-B 30 MODLITEWNIK

Siedzisko modlitewnika można ustawić w trzech pozycjach, tak samo jak uchwyty do sztangi. Profil ramy, w miejscu wkładania ocynkowanych uchwytów na sztangi, został zabezpieczony nakładką ABS, która chroni go przed ewentualnymi otarciami podczas odkładania sztangi.

Wymiary 1120 x 930 x 960 mm
Waga 44 kg

 

PF- B 35 THERA KRUNCH

Ławka Thera Krunch wykorzystuje zupełnie nową technologię do wzmocnienia i zwiększenia wydajności mięśni brzucha. Jest ona łatwa w obsłudze
i dostosowana do szerokiego grona odbiorców. Każda grupa wiekowa skorzysta z 3 nowych funkcji w tym wyjątkowym urządzeniu.

Wymiary 1500 x 900 x 950 mm
Waga 64 kg

 

PF - B 40 Ławka do ćwiczeń mięśni grzbie

PF-B 40 ŁAWKA DO ĆWICZEŃ MIĘŚNI GRZBIETU

Doskonały sposób, na ćwiczenie tułowia i dolnej partii pleców oraz na kompleksowy trening. Regulowaną podkładkę na uda można dostosować odpowiednio do wzrostu użytkowników. Ruchome elementy zostały wykonane z prętów nierdzewnych, co zapewni długotrwałe użytkowanie. 

Wymiary 1470 x 720 x 920 mm
Waga 48 kg

 

 

PF_-_B_45_Ławka_olimpijska_płaska.png

PF-B 45 ŁAWKA OLIMPIJSKA PŁASKA

Solidna konstrukcja, to cecha charakterystyczna dla naszych wyrobów, ponieważ funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkownika stawiamy na pierwszym miejscu. Ławka posiada stojak na sztangę z 5 ustawieniami, co sprawia, że jest ona dostosowana do większości użytkowników. 

Wymiary 1760 x 1300 x 1270 mm
Waga 51 kg

 

 

PF_-_B_50_Czterofunkcyjna_ławka_olimpijs

PF-B 50 CZTEROFUNKCYJNA ŁAWKA OLIMPIJSKA

Ławeczka posiada regulowany mechanizm siedziska dzięki czemu możliwe jest wykonywanie wyciskania sztangi w czterech pozycjach. Kąty odchylenia wynoszą odpowiednio: I. 0, II. 30, III. 55, IV. 80 stopni. Konstrukcja ławeczki zapewnia długotrwałe użytkowanie, bez uszkodzeń sprzętu, nawet przy
stosowaniu dużych obciążeń. 

Wymiary 1880 x 1350 x 1540 mm
Waga 89 kg