Pewna Kobieta Fit

Doświadczenie w produkcji sprzętu sportowego zdobyliśmy na przestrzeni 20 lat, produkując dla takich marek jak Escape Fitness czy Reebok.

W naszej działalności produkcyjnej opieramy się na współpracy z rynkiem lokalnym, ponieważ cenimy polskich fachowców i chętnie korzystamy z ich usług.  Ta sama zasada dotyczy używanych przez nas materiałów do produkcji, wszystkie pochodzą z rynku europejskiego,  co ma znaczący wpływ na jakość wytwarzanych produktów. To daje nam pewność, że komponenty których używamy zostały wykonane zgodnie z europejskimi standardami w zakresie bezpieczeństwa oraz wpływu na zdrowie i środowisko, a co najważniejsze, że każdy zatrudniony pracownik otrzymał uczciwą zapłatę za wykonaną pracę.

Pomimo bogatego i nowoczesnego parku maszynowego, nasze produkty są montowane ręcznie, dzięki czemu przechodzą dokładną kontrolę jakości, aby klient mógł cieszyć się solidnym i niezawodnym sprzętem o wysokiej jakości.

POLSKI PRODUCENT SPRZĘTU SPORTOWEGO

SPRZĘT PILATES

Jako jedyny polski producent sprzętu pilates, w ostatnich latach intensywnie pracowaliśmy nad rozwinięciem tej linii urządzeń. W naszej ofercie znajdziecie reformera, oraz reformera z wieżą, cadillaca, ladder barrel, spine corrector, box, baby archwunda chair oraz platformę na kółkach

Obecnie sprzęt pilates zyskuje w Polsce coraz większe zainteresowanie. Nie jest wykorzystywany jedynie w studiach pilates, ale coraz częściej znajduje zastosowanie w pracy z pacjentami podczas rehabilitacji, sportowcami czy tancerzami. 

SPRZĘT SPORTOWY

Produkujemy profesjonalny sprzęt do siłowni oraz klubów fitness. Większość tego typu sprzętu jest przez nas produkowana bezpośrednio na zlecenie hurtowni. Natomiast dla mniejszych klientów przygotowaliśmy kilka wyrobów   zasługujących na szczególną uwagę. Należą do nich:

- sprzęt przeznaczony do treningu funkcjonalnego, czyli stojak wielofunkcyjny, występujący w kilku wariantach,

- smith machine ze stojakiem na dyski olimpijskie,  

- hantle,

- różnego rodzaju ławeczki do ćwiczeń.

Niebieski i Żółty Ilustrowany Żarówka Go

produkcji przeznaczonej jest do sprzedaży hurtowej

Przydatne informacje dla osób zainteresowanych kupnem sprzętu do pilatesu.

Co powinieneś wiedzieć przed skontaktowaniem się z nami?

Dla tych, którzy marzą o założeniu własnego studia pilates i jest to ich pierwsze przedsięwzięcie biznesowe w tej dziedzinie, przygotowaliśmy trochę informacji, które stanowią odpowiedź na pytania, które od Was otrzymujemy. 

1. Jesteśmy firmą KAR-MET produkującą profesjonalny sprzęt sportowy dla hurtowni, dystrybutorów oraz właścicieli marek sportowych. Produkcja ta stanowi ponad 90 % naszej działalności w zakresie produkcji sprzętu sportowego.

2. Nasza firma KAR-MET jest właścicielem marki Prefer Fitness, którą stworzyliśmy jako odpowiedź na prośby mniejszych klientów, o produkcję pojedynczych wyrobów dostosowanych do ich potrzeb, przede wszystkim z rynku polskiego.

3. Jako producenci różnimy się od dystrybutorów sprzętu sportowego, co to oznacza w praktyce?

W skrócie: produkujemy duże ilości towaru, dla małej liczby klientów. W związku z tym:

  • Większość naszej uwagi nakierowana jest na samą produkcji: technologię wykonania, jakość, wzornictwo, szukanie nowych rozwiązań, modernizację wyrobów, itp..

  • Nasz system sprzedaży nie wymaga skomplikowanej, rozbudowanej struktury, ponieważ nasi klienci to profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem w branży sportowej, w związku z czym nasza współpraca z klientem opiera się na modelu B2B ( business to business). 

  • Nie działamy jako sklep, to znaczy, że tylko niewielka ilość wyrobów jest przygotowywana na magazyn. Składając u nas zamówienie, musisz liczyć się z tym, że dopiero w tym momencie rozpoczniemy produkcję danego wyrobu, specjalnie dla Ciebie, a nie "zdejmiemy go z półki", dlatego na jego dostawę poczekasz kilka tygodni.  Jeżeli chcesz się dowiedzieć na jakim etapie jest produkcja Twojego zamówienia,  skontaktuj się z nami,  a udzielimy Ci dokładnych informacji w tym temacie. 

  • Ogólne warunki sprzedaży - dotyczą one klientów B2B i są dostosowane do form współpracy jakie podejmujemy z naszymi partnerami biznesowymi. Dlaczego to ważne? Zamawiając wyroby u nas, możesz poprosić o modyfikację sprzętu, tak aby był on bardziej dopasowany do Twoich potrzeb. Niedawno mieliśmy przyjemność stworzyć, na życzenie klienta, wyroby z linii pilates marki Prefer, w zupełnie innych rozmiarach niż standardowo, aby były dopasowane do wieku i wzrostu pacjentów. W związku z tym regulamin jest przygotowany również na taką ewentualność i m.in. ta możliwość odróżnia producenta od dystrybutora.

  • Gwarancja - kupując sprzęt u nas otrzymujesz na niego gwarancję ( czas trwania w zależności od rodzaju urządzenia ). Na jej podstawie zawsze możesz zgłaszać reklamację. Jeżeli po upływie terminu gwarancji, zauważysz, że coś w sprzęcie nie działa tak jak po zakupie, nadal możesz się do nas zgłosić, zaproponujemy rozwiązanie problemu.

  • Serwis - nie posiadamy zespołu serwisowego, który wysyłamy w teren. Co oferujemy w zamian? Mając problem z jakimkolwiek urządzeniem, zadzwoń do nas opowiadając, co Cię niepokoi w pracy na nim. Znamy je wszystkie naprawdę dobrze i zazwyczaj po wysłuchaniu obaw klienta, wiemy w czym tkwi problem, a klienci w 95 % przypadków, są w stanie sami go wyeliminować, otrzymując od nas niezbędną wiedzę i wskazówki jak postępować. W przyszłości gdy dana sytuacja się powtórzy z łatwością będziesz umiał sam sobie poradzić, a dodatkowo wyeliminujesz koszty związane z serwisem po upływie gwarancji, które standardowo ponosi klient. Możesz również odesłać sprzęt do nas, a my go dokładnie sprawdzimy na miejscu.

  • Certyfikaty - Klienci zlecając nam produkcję własnych linii wyrobów, certyfikują je we własnym zakresie, w zależności od tego dla jakiej grupy klientów ich sprzęt jest przeznaczony, oraz na jakie rynki zostanie wprowadzony. Inne certyfikaty będą cenione w UE, inne w USA, a jeszcze inne w krajach na Bliskim Wschodzie. Produkty naszej marki Prefer aktualnie nie posiadają wykupionych certyfikatów zewnętrznych. Możemy jednak zapewnić, że produkując dla takich marek jak Escape Fitness, Reebok, Life Fitness, itp., których wyroby rozprowadzane są po całym świecie, musimy spełniać najwyższe standardy, czego potwierdzeniem jest procent reklamacji, który w odniesieniu do całej produkcji wynosi 0,1 % w skali roku. 

  • Produkcja i sprzedaż wyrobów marki Prefer, która stanowi ok 10% naszej produkcji z gałęzi sportu, jest możliwa i opłacalna wyłącznie dzięki równoczesnej produkcji masowej dla klientów hurtowych.

  • Nie posiadamy ambasadorów marki Prefer, czy sprzedawców zewnętrznych.

  • Reklama naszych produktów sprowadza się wyłącznie do dobrowolnej i nieodpłatnej opinii klientów, którzy zakupili nasz sprzęt.

To właśnie powyższe czynniki wpływają na atrakcyjną cenę naszych urządzeń do pilatesu, przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości wyrobów. 

Rosnące grono naszych klientów, ich pozytywne opinie, oraz zaufanie do naszej marki, pokazują zmianę myślenia i większą świadomość klientów na temat produkcji i zasad sprzedaży. Stereotyp, że coś jest lepsze tylko dlatego, że wyprodukowane poza Polską, w końcu utracił na ważności.